DZTO Hydro-Top Sp. z o.o. z siedzibą 67-120 Kożuchów, ul. Koszarowa 12, zwanym dalej “Hydro-Top” informuje i zastrzega, że dane zamieszczone w niniejszym serwisie internetowym, a także w serwisach w nim zlinkowanych nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają jedynie charakter ogólnoinformacyjny.

“Hydro-Top” zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w całości czy w części, informacji zawartych na niniejszej stronie, bez uprzedzenia. “Hydro-Top” nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność przedstawionych produktów, usług, analiz lub informacji, publikowanych w niniejszym serwisie oraz w serwisach w nim zlinkowanych. Całkowite ryzyko z tytułu wykorzysytania dostarczonych informacji ponosi użytkownik stron internetowych, także w wypadku poniesienia jakiejkolwiek szkody z tytułu wykorzystania zamieszczonych w nich informacji.

Wszelkie prawa do całości zawartości stron serwisu internetowego są zastrzeżone. Użytkownik serwisu ma prawo do pobierania oraz drukowania całych stron lub ich fragmentów pod warunkiem nienaruszenia praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do “Hydro-Top”. Żadna część serwisu internetowego nie może być w celach komercyjnych wykorzystywana poprzez kopiowanie całości lub części, transmitowanie elektroniczne lub w inny sposób modyfikowana, linkowana lub wykorzystywana bez uprzedniej pisemnej zgody “Hydro-Top”.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij